OBILJEŽEN „DAN TZK , 25. STUDENI“ PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 27 Studeni 2017 14:45
dan-tzk

U petak 24. studenog je u prostoru dvorane Srednje škole Valpovo veselo i razigrano obilježen „Dan TZK“.

U sklopu projekta „Vježbaonica“ i u suradnji sa dječjim vrtićem „Maza“ iz Valpova održan je javni sat tjelesne i zdravstvene kulture sa djecom predškolske dobi. Pod vodstvom profesora Šimić Borisa i asistiranjem jedanaest učenica četvrtog razreda komercijalnog usmjerenja djeca su se zagrijala, potom razgibala, a nakon toga okušala u različitim sportskim aktivnostima. Pokazali su zavidno znanje i vještine u ubacivanju lopte u koš, šutiranju lopte na gol, prebacivanju lopte preko mreže te u sportovima sa reketom (badminton i stolni tenis). Uz zvukove dječjih pjesmica i smijeh mališana vrijeme je doslovno proletilo na žalost svih sudionika. Na kraju su djeca prof. Šimiću predala u znak zahvale crteže koje su vrijedno izradili na temu: BIRAM ZDRAVLJE – BIRAM SPORT. On im je obećao da će radove izložiti u prostorima škole kako bi se i ostali učenici škole mogli diviti njihovim radovima.

Kako bi mogli nastaviti daljnje aktivnosti u dječjem vrtiću, predškolci su se prije polaska osvježili sokom i finim piroškama.