REBOOT INFOGAMER 2017. PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 04 Prosinac 2017 14:30
1_logo

U subotu, 25. studenog 2017. g. više od 50 učenika i profesora naše škole posjetili su Reboot Infogamer, jedan od najvećih gaming sajmova i festivala u Europi.

Sajam se održavao u čak šest paviljona na Zagrebačkom velesajmu, gdje su učenici mogli isprobati i kupiti najnovije naslove video igara, upoznati slavne youtubere te gledati i sudjelovati na esports turnirima koji su se prenosili uživo na sajmu i na YouTubeu. Virtualna stvarnost bila je posvuda, pa je Sony priredio veliki broj PlayStationa VR koji su privukli priličan broj znatiželjnika i iz naših redova. Učenici su mogli i odahnuti od elektroničke zabave te pogledati izložbu starih automata, konzola i mobilnih telefona riječkog muzeja djetinjstva Peek&Poke te upoznati i odigrati brojne stolne strateške i društvene igre na ploči. Ovo je prvi put da su učenici naše škole ciljano posjetili Reboot Infogamer, a ako je suditi prema njihovim oduševljenim komentarima, sigurno je da nam to neće biti posljednja posjeta ovom sajmu.