Projekti

ONLINE KATALOG KNJIŽNICE
Baner
FACEBOOK PROFIL KNJIŽNICE
Baner
TEČAJEVI U MOODLU
Baner
CARNET WEBMAIL
Baner
E - Dnevnik
Baner

MATKO FLORIJANČIĆ - AUTOR IZLOŽBE FOTOGRAFIJA PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 04 Prosinac 2017 14:32
matko

Zidove jednog od krila hodnika Srednje škole Valpovo krase lijepo uramljene fotografije, pretežno s motivima pejzaža iz naše Domovine i inozemstva.

Prigodnom je svečanošću otvorena izložba fotografija čiji je autor jedan od naših učenika Matko Florijančić iz 4. elektro razreda. Matko je istaknuti član Fotokluba Valpovo. Izlagao je na većim skupnim izložbama, a ovo je prva njegova samostalna izložba na kojoj je izloženo dvadeset fotografija različitih motiva. Snažnu podršku i motivaciju za daljnji rad i umijeće fotografiranja pružaju mu predmetni nastavnici, pedagoginja, knjižničarka, ravnateljica i razrednica Tanja Kokić te prijatelji iz razreda. Tako je i ova izložba nastala uz njihovu izravnu „tehničku“ pomoć. Ova će izložba ostati svima trajna uspomena na dane provedene u Srednjoj školi Valpovo, a bit će dobar primjer i drugim učenicima sličnih talenata i interesa te izvanškolskoga rada. Matko, ponosni smo na Tebe i samo tako nastavi! A vi, dragi učenici i profesori, kada prolazite hodnikom prema dvorani za Tjelesnu i zdravstvenu kulturu, nakratko zastanite i pogledajte mala remek-djela fotografiranja našeg učenika Matka Florijančića.

Novinari SŠ Valpovo

 
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Baner
Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Baner
Agencija za odgoj i obrazovanje
Baner