DRAMSKA PREDSTAVA PDF Ispis E-mail
Utorak, 05 Prosinac 2017 16:48
priredba

U organizaciji Županijskog zavoda za javno zdravstvo, u školi su gostovali studenti Umjetničke akademije iz Osijeka.

Obilježavajući Mjesec borbe protiv ovisnosti, učenici škole imali su priliku nazočiti dramskoj predstavi koja je za cilj imala osvijestiti teške obiteljske okolnosti u kojima se nalaze mladi ljudi.

Izuzetno snažnom izvedbom desetak mladih glumaca prikazalo je nekoliko inserata u kojima se mladi mogu prepoznati i uočiti moguće razorne posljedice na njihove živote.

Vrijedna glumačka izvedba je ponudila i kvalitetna rješenja bliska mladima pa nije za iznenaditi što su učenici bili pažljiva i zainteresirana publika.

Ovo je samo jedna u nizu aktivnosti kojima djelatnici škole i učenici obilježavaju Mjesec borbe protiv ovisnosti.