HUMANITARNA AKCIJA UČENIKA SREDNJE ŠKOLE VALPOVO PDF Ispis E-mail
Subota, 30 Prosinac 2017 15:11
kolacici

U ovoj humanitarnoj akciji sudjelovali su učenici 1. i 3. razreda ekonomske škole, te 1.B razreda opće gimnazije sa svojim profesorcama Kristinom Najcer Bračevac, Monikom Markotom i Karmelom Mihaljević, a kolače su donirali roditelji ovih učenika.

Učenice ekonomske i komercijalne škole pekle su i palačinke koje su bile pravi hit ove akcije.

Dio kolača nudio se i u školi za vrijeme odmora, a za to su zaslužne učenice 3. razreda ekonomske škole s razrednicom Mirjanom Vujić.

Humanitarnu akciju osmislila je pedagoginja, prof. Zdenka Lončarić, a sve novčane donacije naših sugrađana bit će utrošene za pomoć potrebitim učenicima Srednje škole Valpovo.