POSJET „SOVICA“ PDF Ispis E-mail
Petak, 02 Veljača 2018 21:54
sovica

U petak, 26. siječnja 2018. godine dvadesetosmero djece predškolske skupine „Sovice“ zajedno sa odgajateljicama Saritom Brkić i Tihanom Antolović iz Dječjeg vrtića Maza posjetili su Srednju školu Valpovo povodom projekta „Sova-noćna ptica“.

Predškolce su dočekali voditeljica Marija Kopi i profesorica Ružica Jokić te učenici. Učenici su bili zaduženi za izradu i izlaganje prezentacija (Lana Nikolić, 3. OG b; Labina Đuranić, 2. OG a), plakata (Petra Uranjek, 2. OG b) te crtanje sova i demonstraciju modela (Anamarija Cerjak, Matea Fućkar, 3. OG b i učenici 2. OG a). Zatim su predškolci izveli prikaz i pjesmice o sovama te nam kao poklon uručili njihov uradak, a mi smo im kao zahvalu i uspomenu na ovaj lijep i poučan susret poklonili plakate i prezentacije.

Uživali smo u zajedničkom druženju i lijepoj atmosferi, te se radujemo budućim suradnjama.