UČENICI 4.ELT RAZREDA NA FERIT-U U OSIJEKU PDF Ispis E-mail
Srijeda, 07 Veljača 2018 09:36
4-el-ferit

Učenici 4.razreda elektrotehničara odradili su dio laboratorijskih vježni na elektrotehničkom fakultetu u Osijeku.

Odlična dugogodišnja suradnja Srednje škole Valpovo i FERIT-a Osijek rezultirala je drugu godinu za redom praktičnim radom elektrotehničara u kabinetima elektrotehničkog fakulteta.

Vježbe su realizirane u sklopu programa „LABUS“ u kabinetima robotike, elektromotornih pogona i obnovljivih izvora energije uz stručno vođenje predavača na FERIT-u , a u pratnji profesora Borisa Puljeka i Ivana Cvenića. Učenici su odradili tri laboratorijske vježbe, pokazujući veliki interes za ovakav način rada.. Sve je popratila i lokalna TV uz pratnju prodekana za nastavu na FERIT-u.

Nadamo se da će već iduće godine većini učenika 4.razreda elektrotehničara FERIT biti sljedeća obrazovna ustanova.