Projekti

ONLINE KATALOG KNJIŽNICE
Baner
FACEBOOK PROFIL KNJIŽNICE
Baner
TEČAJEVI U MOODLU
Baner
CARNET WEBMAIL
Baner
E - Dnevnik
Baner

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ODBOJCI PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 01 Ožujak 2018 13:26
srebrne-odbojkasice

Dana 20. veljače 2018. u organizaciji Gimnazije iz Đakova održano je županijsko natjecanje u odbojci za učenice.

Na natjecanju je sudjelovalo 7 ekipa: III. gimnazija iz Osijeka, Klasična gimnazija iz Osijeka, SŠ iz Našica, SŠ iz D.Miholjca, Druga srednja škola iz B.Manastira, SŠ iz Valpova i domaćin Gimnazija iz Đakova.    

Naše učenice su osvojile drugo mjesto u izuzetno jakoj konkurenciji izgubivši u finalnoj utakmici od III.gimnazije iz Osijeka.

Za našu ekipu nastupile su sljedeće učenice: Iners Šoštarić, Barbara Špoljarić, Klara Iličić, Lana Nikolić, Ivana Malarić, Lea Pandurić, Dora Berečić, Hana Funtak, Sara Blažević, Iva Đuranić, Emma Torjanac i Dunja Blažević.

Voditelj ekipe: Darko Bošnjak,prof.

Šteta što naše učenice nisu uspjele osvojiti prvo mjesto koje vodi na poluzavršno natjecanja na kojemu je konkurencija slabija od županijskog natjecanja. Moramo istaknuti pobjedu protiv učenica iz Đakova koje su nas prošle godine pobijedile u finalu i koje su bile na državnom natjecanju u Poreču.

Čestitka na srebrnoj medalji.

Izvješće možete pogledat ovdje.

kapetanica-ines
 
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Baner
Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Baner
Agencija za odgoj i obrazovanje
Baner