LABINA ĐURANIĆ PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 12 Ožujak 2018 09:07
Labina

Učenica sam 2. razreda opće gimnazije. Po završetku 4. razreda osnovne škole započela sam s čitanjem u slobodno vrijeme, a ljubav prema čitanju tijekom godina neprestano raste. Do danas sam pročitala oko 170 knjiga, ne brojeći lektire.

Volontirati sam započela u prvom razredu srednje škole, na čemu uvelike mogu zahvaliti svojoj razrednici Mariji Jelkić, koja je svojom incijativom uključila cijeli razred u tu aktivnost. Mislim da ima još puno prostora za moju uključenost u volontiranje te se nadam da ću se tom aktivnošću nadolazećih godina baviti intenzivnije, negoli dosada.

Najdraži mi je školski predmet Biologija i želja mi je studirati biologiju, profesorski smjer.

U slobodno vrijeme se, osim čitanjem i volontiranjem, bavim i pisanjem, plesom, izradom frizura, nakita, pravljenjem kolača i ostalim aktivnostima u kojima mogu izraziti svoju kreativnost, pretočiti svoje misli i ideje u djelo te se prepustiti osjećajima.