LUKA INIĆ PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 14 Svibanj 2018 09:43
luka-inicPohađam SŠ Valpovo i završavam 4. godinu elektrotehničkog smjera. Košarku treniram od 1. razreda osnovne škole, a u posljednjih nekoliko mjeseci, sudim i košarkaške utakmice.

U 2. mjesecu ove godine bio sam dio ERASMUS+ programa "Novim tehnologijama na tržište rada" u Španjolskoj, točnije u Sevilli. U Sevilli je nas 16 elektrotehničara učilo sastavljati, programirati i upravljati bespilotnim letjelicama, odnosno dronovima. Također, tamo smo imali sate učenja španjolskoga jezika. Po završetku programa dobili smo certifikat završenoga tečaja španjolskoga jezik i certifikat završenoga tečaja o dronovima. Nakon završetka srednje škole mislim upisati FERIT u Osijeku i ako budem uspio i imao dovoljno vremena, želim nastaviti igrati košarku.

Tekst pisao: Luka Inić, 4.el

Tekst uredili: novinari SŠ Valpovo