DAN OTVORENIH VRATA CRVENOG KRIŽA VALPOVO PDF Ispis E-mail
Petak, 18 Svibanj 2018 08:01

dan-otv-vrata-ckUčenice 1. b opće gimnazije Elena Abramić i Vanessa Stuparić , aktivne članice Gradskog društva Crvenog križa Valpovo , motivirale su svoj razred da jedan razredni sat provedu u zanimljivim i zabavnim aktivnostima koje je Crveni križ organizirao povodom Tjedna Crvenog križa.

Učenici su posjetili događanja koje je Gradsko društvo Crvenog križa Valpovo organiziralo 15. svibnja, na Dan otvorenih vrata Crvenog križa u valpovačkom parku. Sudjelovali su na radionici pružanja prve pomoći i natjecali se u različitim igrama spretnosti i vještina . Svi su se dobro zabavili, ponešto i naučili, a najuspješniji natjecatelji bili su i nagrađeni prigodnim poklonima : blokićima za pisanje, olovkama i privjescima.