ERASMUS+ 2018./2019. PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 14 Lipanj 2018 14:08
ERASMUS

Dragi učenici smjerova ekonomist, komercijalisti i prodavači, pozivamo vas na sudjelovanje u projektu "Europske kompetencije i vještine za budućnost" u sklopu programa EU pod nazivom "Erasmus+".

U projektu će sudjelovati učenici koji će u sljedećoj školskoj godini 2018./19. pohađati sljedeće razrede:
- 3 i 4 razred ekonomisti
- 3 razred komercijalisti
- 3 razred prodavači

U prilogu su kriteriji odabira učenika, obrazac u kojem ćete navoditi sve vaše aktivnosti te današnja prezentacija. Za sva pitanja i pojašnjenja obratite se koordinatoru projekta prof. Vukeliću na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Zbog sustava bodovanja i kriterija pozivamo vas da se što više angažirate sada preko ljeta i prikupite što je više moguće dodatnih bodova kroz razne aktivnosti i poslove. Potrebna je i suglasnost vaših roditelja za sudjelovanje u projektu. Natječaj traje do 1.9.2018. godine. Na stranicama škole pratite nove informacije vezane uz projekt.

Sretno!

KRITERIJI ZA ODABIR UČENIKA ZA MOBILNOST