POČETAK ŠKOLSKE GODINE – RADNO PDF Ispis E-mail
Petak, 14 Rujan 2018 15:24
radionica1

Učenici 3.razreda strojobravara su započeli nastavne aktivnosti iz praktične nastave izradom i postavljanjem metalne zaštite u sportskoj dvorani.

Predviđeni prostor će služiti za smještaj sportskih rekvizita, a prema narudžbi nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture.

Također, učenici su demontirali metalnu konstrukciju bivšeg skejt – parka koji se nalazio na prostoru školskog igrališta.

Dijelovi će poslužiti za provedbu praktične nastave iz obrade metala ili  izradu nekih novih elemenata i konstrukcija.

Izradu, montažu i demontažu metalnih konstrukcija pomagali su i nadzirali nastavnici praktične nastave: Zoran Marković, Josip Stanić i Branko Stiplošek.

Koristim prigodu pohvaliti učenike i njihove nastavnike.

Ravnateljica: Svjetlana Kalpić, dipl.ing.