TRIBINA KROZ LOGORE DO SLOBODE PDF Ispis E-mail
Srijeda, 24 Listopad 2018 19:50
_DSC1139
U utorak, 22.listopada s početkom u 10,30 sati održana je u Centru kulture M.P.Katančić u Valpovu tribina pod nazivom Kroz logore do slobode.
Tribinu su organizirali Udruge veterana i pripadnika 3.gbr KUNE i Moto-klub veterana domovinskog rata. Predavači i učesnici tribine su na dirljiv i emotivan način svjedočili počinjenim zločinima za vrijeme domovinskog rata, a osobito vremenu provedenom u logorima. Posebno su istaknuli kako žele prenositi živu riječ i istinu mladim ljudima, učenicima i studentima. Na tribini su sudjelovali maturanti naše škole i to učenici 4.razreda elektrotehničara, komercijalista, 3.razreda prodavača i CNC-operatera te strojobravara.
Isto tako, tribini su prisustvovali Trgovačke i komercijalne škole Davor Milas koja nosi naziv po poginulom hrvatskom branitelju koji je otišao u rat iz školskih klupa.
Više o ovome događanju možete pogledati na Valpovšina.info.