DJELATNICI SREDNJE ŠKOLE VALPOVO NA OSPOSOBLJAVANJU O IK - TEHNOLOGIJI PDF Ispis E-mail
Petak, 26 Listopad 2018 19:00
ik-teh

U prostorima Srednje škole Valpovo, 22. i 26. listopada 2018.,  održane su radionica za nastavnike, stručne suradnike i ravnateljicu Srednje škole Valpovo pod nazivom Kako uspješno učiti u on-line okruženju.

Radionice provodi Ministarstvo znanosti i obrazovanja (MZO) zajedno sa svojim partnerima u sklopu Cjelovite kurikularne reforme i eksperimentalnog programa Škola za život.

Cilj radionice je podići razinu osposobljenosti za primjenu IK - tehnologije u učenju i  poučavanju kao i razvoj digitalnih kompetencija, općenito. Teme radionica su bile:

1. Kako učiti i biti uspješan u on-line okruženju

2. Prvi koraci polaznika u sustavu Loomen i virtualnim učionicama

3. Obveze polaznika u virtualnim učionicama specifično za edukacije u sklopu Cjelovite kurikularne reforme i eksperimentalnog programa Škola za život.

Radionicu je zanimljivo i uspješno vodio prof. Bojan Fuderer kojemu se i ovim putem zahvaljujemo.

U najavi su nove radionice i edukacije koje će naše djelatnike kvalitetno pripremiti za nadolazeće uvođenje novih nastavnih tehnologija.