Projekti

ONLINE KATALOG KNJIŽNICE
Baner
FACEBOOK PROFIL KNJIŽNICE
Baner
TEČAJEVI U MOODLU
Baner
CARNET WEBMAIL
Baner
E - Dnevnik
Baner

PREDSTAVLJANJE UPISNIH PROGRAMA ŠUMARSKOG FAKULTETA PDF Ispis E-mail
Srijeda, 05 Prosinac 2018 07:57
sumarski

U četvrtak, 29.11.2018. učenicima naše škole svoje upisne program predstavili su zaposlenici Šumarskog fakulteta te jedan student, bivši učenik naše škole.

Predstavili su se završnim razredima te se potrudili zainteresirati ih za upis jednog od tri ponuđena studija na Šumarskom fakultetu – Šumarstva, Urbanog šumarstva ili Drvne tehnologije. Nakon predstavljanja studija i brojnih zanimljivih aktivnosti koje se provode u sklopu njegova kurikuluma ukazali su na mogućnosti zaposlenja, sudjelovanja na natjecanjima i osvajanja nagrada. Na kraju su organizirali mini kviz a točne odgovore su nagradili vrijednim nagradama.

 
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Baner
Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Baner
Agencija za odgoj i obrazovanje
Baner