ŠKOLSKO STRUČNO USAVRŠAVANJE NASTAVNIKA TIJEKOM ŠKOLSKIH PRAZNIKA PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 14 Siječanj 2019 14:48
strucno-praz

Već tradicionalno, za vrijeme školskih praznika, nastavnici sudjeluju u školskom stručnom usavršavanju.

U organizaciji pedagoginja Zdenke Lončarić i Eme Šimunović, zajedno su proučili dvije važne teme:

-kako se bolje razumjeti i

-metode i oblici rada u nastavi.

Bila je to prilika za interaktivnu komunikaciji i nove ideje kojima će unaprijediti nastavu u idućem polugodištu.

Najviše je pažnje pobudila psihologinja Tamara Gazdek zanimljivim predavanjem pod nazivom:

-suradnja s roditeljima.

Uz kvalitetnu prezentaciju psihologinja Tamara je i svojim osobnim pristupom motivirala nastavnike za uključivanje u ovu važnu temu.

Školsko stručno usavršavanje je bila prilika i da predsjednici stručnih aktiva prezentiraju provedene i planirane aktivnosti. Zajednički je zaključak da će učenici i do kraja nastavne godine imati mogućnosti sudjelovati u kvalitetnim aktivnostima.